Про наш інтернет-магазин

Ми цінуємо наших покупців. Ми дорожимо своєю репутацією. Ми робимо інновації доступними. Ласкаво просимо в інтернет-магазин hard.in.ua!

«HARD» — це інтернет-магазин техніки та електроніки. Професіоналізм наших співробітників, високі вимоги до сервісу і регулярне вдосконалення дозволяють утримувати нам лідируючі позиції. Ми дорожимо нашими покупцями, а наші покупці отримують задоволення від покупок і сервісу.

Чому «HARD»?

 • Ми ідеально розбираємося в тому, що продаємо.
 • Наші низькі ціни — наша цінність.
 • Ми цінуємо кожного покупця!
 • Ми постійно тішимо вас знижками без приводу!
 • Ми щодня поліпшуємо наш сайт, щоб вам було простіше вибирати.
 • Ми приймаємо замовлення 7 днів на тиждень!
 • У нас є повернення товару!

Наша місія

Допомогти нашим покупцям купити те, що їм дійсно потрібно за низькою ціною. Кожному покупцеві ми надаємо повноцінну консультацію по товару. На кожне ваше питання ми відповідаємо максимально швидко і точно. Крім цього, покупку ми оформляємо моментально, відразу після того, як отримали ваше замовлення.

Наша мета

Надати кращі умови вибору і купівлі техніки і електроніки нашим покупцям.

Наші переваги

Ми знаємо, чому покупці вибирають саме нас. Наші переваги говорять самі за себе:

 1. Накопичений роками досвід дозволяє нам зробити процес купівлі зручним, швидким і вигідним для вас!
 2. У нас широкий вибір. Через безліч виробників і торгових марок іноді складно вибрати потрібний товар. Ми подбали про те, щоб ви могли встановити необхідні фільтри (ціну, характеристики, колір, виробника) і швидко знайти те, що потрібно.
 3. Найнижчі ціни. Далеко не кожен магазин в Україні може запропонувати такі ціни, як ми. Все для наших улюблених покупців.
 4. Новинки завжди в наявності. Ми стежимо за новинами, вивчаємо інновації і намагаємося вивчити кожен новий товар якнайкраще — це обов’язок фахівців y.ua. Завдяки цьому у нас постійно оновлюється асортимент, а покупець спокійний за актуальність отриманої інформації.
 5. Оперативна доставка. Хочете отримати замовлення кур’єром? Будь ласка! Оформляєте доставку додому? Не питання! Звикли прийти і отримати посилку на пошті? А чому ні?! Хочете самостійно забрати товар з точки видачі? Приїжджайте! Завжди швидко видаємо ваші замовлення, ми цінуємо кожного з вас.
 6. Неймовірні акції! Незважаючи на те, що у нас і так низькі ціни, ми регулярно влаштовуємо акції і розпродажі. Сезонні знижки, тематичні акції, знижки на окремі бренди і т.д — всім цим користуються покупці hard.in.ua.
 7. Офіційна гарантія і сервіс. Ми працюємо відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», тому можете не сумніватися в тому, що зможете повернути товар або скористатися гарантією.